… çünkü biz sizden iyiyiz

Değerli müzik sevenler, bizi sevmeyenler ve değerli hiç sevmediğimiz çoğunluk. Öncelikle merhaba demek istiyorum. Bloğu boşladığımızı zannetmeyiniz çünkü sizden çok daha meşgulüz. Neyse, ana konuya girmeden önce geçen hafta iddia ediyorun fun for a fan… adlı komüniteyi SetPhrase’de başlatmıştık biliyorsunuz. Aranızda SetPhrase nedir diyenler varsa oluşturduğumuz komünitelerden üç aşağı beş yukarı ne olduğunu kavrayabilirsiniz. Yok, kavramadım ben diyorsanız eğer akılsızsınız demektir. Zaten akılsızsanız burayı okusanız da bir mana veremeyeceksinizdir.

IPBDtKY

Aşağıdaki linkten neden onlardan daha iyi olduğunuzu yazın ve lütfen iki de hikaye sıkıştırın ki sizi gelecek blog yazısında ifşa edebilelim.

http://cunkubizsizdeniyiyiz.setphrase.com

Geçen

Eskiden insnalar gitarla poz verirdi ne bileyim yapılabilecek bir ton dingilliği bir arada yapardı ve bunların hepsi normaldi. Neden şimdi bunları göremiyoruz. Neden şimdi herkes otuzbir çekmiyormuş gibi davranıyor. Biliyoruz hepiniz bunu yapıyorsunuz saklamayın ya.

Geçen yazdığım yazıda abdik guptik grup isimlerine çemkirmemden ötürü bir hayli tepki aldım. Vay efendim onların tırnağı olamazmışız ( sanki olmak için uğraştık amına koyayım), vay efendim onlar Türkiye’nin geleceğiymiş ( Hangi gelecek?), vay efendim bir bir sikten anlamıyormuşuz da bok atıyormuşuz ( BİZE DEDİ?), neyse işin anlayacağınız tarafı gerçekten biz bunları söylerken sizlerde bu kadar yaralar açacağımızı bilemiyorduk. Gerçi Türkiye’deki boktanlık potansiyeli ölçeklenebilirse boğazınıza kadar gereksizlikle boğuştuğunuzu, bunlardan bir tanesinin en azından bu gruplardan ve bu grupların çevreye saçtığı geniş MALANKOLİK etmenler olduğunu anlayabilirsiniz. Lütfen yapmayın sevgili bizi sevmeyenler. Kendinize biraz değer veriyorsanız ki bundan pek bir şüpheliyiz böyle şeyler yapacağınıza burnunuzun bokuyla oynayın daha iyi.

Yeni ne yapıyoruz

Tabi yaz geldi, çiçekler açtı, karılar taytları çıkardı ve o daracık şortlarını giydi, bazıları etek de giyebilir hiç sorun değil. Neyse işte böyle bir dönemde ne yaptığımız az biraz tahmin edebilirsiniz. Yeni bir albüm hazırlığı. Evet sevgili hiç sevmediğimiz çoğunluk yine bir albüm yayınlayacağız. Bu albümü nereden alabileceğiniz konusunda hiçbir fikrimiz yok ama alırsınzı bir şekilde. Piyasada bu kadar siktirikliği kaldırabilecek bu çoğunluğun alımı da yüksektir diye tahmin ediyoruz.

Tavsiyelik müzik

Scientist Of Sound

İki kişilik dev kadro. Anlayamazsınız.

 

Tupper Ware Remix Party

Sahnelerini görmesem paylaşmazdım, çünkü çok hipstır gözüküyor şu haliyle. Grup sahnede de kayıtlardan farksız şekilde çatır çatır çalıyor kardeşim.

 

Fidlar

Şimdi sevigli arkadaşlar, ecnebilere çok tamah etmesek de ve devşirmeliği baya bir eleştirsek de bu adamların yaptığı işe şahsen ben inandım. Siz pek umrumda değilsiniz, inanmasınız da olur. Arada açın dinleyin.

Carpenter Bruth

Alli kulli şeyleri seviyor, yeni dönem hipstırcılıkla imtahan oluyorsanız Carpenter Bruth tam sizin için. Lütfen her yerde ağzınızı eğe eğe bunu konuşmayın. Yeri gelir ağzınıza vururlar.

 

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir