Star Varavaras

Naber Sevgili Fanlar,

Sikerler.NET‘de dile gelen bir şeyi burada dile getirmek istedim.

1. Derbi olduğu zaman fanatik olan orospular ve orospu çocukları.
2. Hiçbir sikten anlamayıp döneme ayak uyduran insanlar.
https://sikerler.setphrase.com/posts/919
12366453_1037492036301934_5458761857747104562_n

Evet Star Wars’ı çoğumuz seviyoruzdur, güzel olay, hikaye, corc amca paraları cepliyor falan da bazen o anı hissetmek adına kafanızı götünüze sokuyor musunuz diye soruyorum. En büyük merakım bu sorunun cevabı. Geçende bir ecnebi hatunun gereksiz bir şekilde ayın 18’inde filmin çıkacağını ve girişin çok zor olacağı endişesine karşı başka gün git demem ortama büyük sessizlik getirmişti. Bazılarının da anı yakalamak herkesle beraber o ENERJİYİ hissetmek siktenliğini anlatmaya çalışması da bana gülünç geldi. Toplu olarak yapılan her şeyin sonu orcide son bulacağı için bu ENERJİ olayını kötüye çekme adabıma fırsat olarak görüyorum. En iyisi Star Wars fanlığını veya hiçbir fanlığı abartmamak en iyisi.

Grup olarak neler yaptığımıza gelirsek. Ben Member 1 olarak dünya ve galaksiler arası bilimsel çalışmalarımı sürdürüyorum. Dünyayı yönetmenin zorluklarını anlatan ve hiçbir zaman okuyamayacağınız kitabımı yakın zamanda çıkaracağım. Diğer grup üyeleri de hemen hemen aynı şeyleri yapıyorlar. Yeni müzik var mı diye soranlara cevaben var birkaç yakında yayınlarız, belki de yayınlamayız. KEYFİMİZİN KAHYASI MISINIZ? Kahyalık başvuruları için info@funforafan.com adresine mail yollayabilirsiniz ama maillere bakmıyoruz.

Herkesle beraber bir şeyleri hissetmek istiyorsanız mültecilerle beraber boğulmayı deneyebilirisiniz. Son dönemlerde o baya popüler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir